Jsme zastánci toho, že každá rasa psů je unikátní a liší se od ostatních. Jedno však spojuje všechny. Každý pes přirozeně vyhledává kvalitní krmení. Pes je sám sobě lékařem, a pokud bychom jej nechali vybrat ze široké škály potravy, tak si vybere to co je pro jeho zdraví nejlepší.

Pokud bychom se vrátili zpět k vlkům, kteří lovili zvěř ve volné přírodě, zjistíme, že základní potravinou psů je maso. Spokojený pes je ten, který má dostatek živin a vitamínů. Skutečnost, že granule obsahují 80 % čerstvého masa je potvrzením, že AATU je superprémiové krmivo pro psy.

Granule AATU obsahují nejen maso, ale také ovoce, zeleninu, bylinky a koření. Kombinací všech těchto složek docílíme kompletního krmiva pro psy.

Věříme, že každý si vybere mezi naším kuřecím, kachním nebo lososím základem. Všechny druhy zaručují nejvyšší kvalitu krmiva a je jen na vašem psím kamarádovi, který si oblíbí.

Budeme rádi, pokud porovnáte složení Vašeho stávajícího psího krmení se složením krmiva AATU. Jsme přesvědčeni, že rozdíl bude viditelný hned na první pohled. Naším cílem je vyrábět pro Vaše psy to nejlepší krmivo a vidět spokojené zákazníky.

Byli bychom nadšeni, pokud byste dali i Vašemu psovi možnost na dlouhý a spokojený život.

 

Sportovci

sportovni pes

Je váš pes profesionální nebo jen rekreační sportovec? Pak jsou granule AATU pro vás tím nejlepším krmivem. Každý sportovec se musí neustále udržovat v nejlepší kondici. Spokojený pes je ten, který využívá přírodní zdroje energie a vitamínů. Složení krmiva AATU tohoto efektu plně využívá.

Granule AATU jsou vhodné pro psy věnujícím se disciplínám, jako jsou mushing, agility, flyball, coursing a další. Všechny tyto sporty vyžadují dokonalou kondici a koncentrovanost. Opravdu kvalitní krmivo pro psy podporuje nejen fyzickou, ale i psychickou výdrž. Vyzkoušejte krmivo AATU a přesvědčte se sami!

 

 

 

 

Lovečtí psi

lovecky pes2

Lovecká plemena psů mají nadání pro lov v krvi. Základem úspěšného lovu je však perfektní fyzická kondice a vycvičené lovecké instinkty. Krmivo AATU je díky vysokému obsahu bílkovin a vitamínů vhodné pro loveckou činnost. Plemena loveckých psů jsou uzpůsobena na velkou zátěž a vytrvalost. Reálně je toho možné dosáhnout pouze za předpokladu dostatku energie z potravy.

V dřívějších dobách lovili divocí psi a vlci zvěř pro její maso. Z masa dostali novou energii pro další lov a zachování svého druhu. Evoluce určité věci změnila, ale potřebu kvalitní potravy zanechala. Krmivo AATU svým složením zajišťuje přirozené složení psího jídelníčku.

 

 

 

 

Pracovní a záchranářští psi

pracovni pes

Na výsledcích pracovních psů často závisí lidské životy. Mezi pracovní psy se řadí především asistenční a vodící psislužební psi a hlídací psi. Je tedy nezbytné zajistit těmto psům velké množství energie. Pro jejich vysokého pracovního nasazení je nutné, kromě výcviku, kvalitní a komplexní strava psa. Poměr 80/20 v krmivu zajistí dostatečnou zásobu živin pro svalovou stavbu těla a přirozenou obranyschopnost organismu.

Psí granule obsahující podíl zeleniny a ovoce jsou vhodná již při výcviku, protože obsažené vitamíny zajistí velkou koncentrovanost zvířete. Dopřejte svému psímu kolegovi to nejlepší krmivo.